Výhody Reconvel - RECONVEL.COM

 
 
 
 
 

VÝHODY RECONVEL 

 
 
 
Úvod > O peptidoch > Výhody Reconvel
 
Fixed left
 
 

SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

Hlavnou výhodou aj naším hlavným cieľom je, že pri dodržiavaní návodu na použitie sme spomedzi niekoľkých stoviek testovaných osôb nepostrehli za celé obdobie testovania  žiadneho nespokojného spotrebiteľa a žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

STATUS LABORATÓRIA NIELEN V NÁZVE

Celý proces výroby a balenia prebieha výhradne v certifikovaných laboratórnych podmienkach.

CENA

Napriek viac než (2x) dvojnásobnej koncentrácii a (2x) dvojnásobne menšej molekulovej hmotnosti, vieme poskytnúť (<) nižšiu cenu oproti ostatným produktom tejto kategórie.

KVALITA

Používame výlučne biologický, nie syntetický materiál, ktorý v celom procese výroby nepresiahne 40°C / 104 F. Vďaka tomu získavame peptidy ktoré sú bioaktívne, čiže prirodzené pre prijatie stavebnými molekulami orgánov užívateľa priamo v bunkách.

ABSORBCIA PRIAMO DO BUNIEK

Extrakty ultrafiltrujeme, aby peptidy neboli naviazané na väčšie reťazce proteínov a tak mohli prejsť  prirodzene cez póry bunkových obalov do vnútra buniek.

ÚČINNOSŤ

Používame nami overenú účinnú koncentráciu ultrafiltrátov nad 500 μg/ml, ktorá zabezpečí dostatočné množstvo potrebné na reparovanie a revitalizáciu buniek.

CIELENOSŤ

Máme presne cielených 21 druhov výživových doplnkov, 11 krémov a 1 vlasové tonikum s overenou kombináciou synergicky pôsobiacich účinných látok v optimalizovanom pomere pre rôzne konkrétne účely použitia.

BEZPEČNOSŤ A NEINVAZÍVNOSŤ

Vyrábame produkty, ktorých účinné látky prechádzajú do krvného riečišťa pod jazykom, alebo nanášaním na pleť bezpečne a prirodzene v dostatočnom množstve na ich efektívny účinok, bez potreby invazívnych metód aplikácie na zvýšenie účinku.

ZDRAVOTNÁ NEZÁVADNOSŤ PRE ĽUDSKÝ ORGANIZMUS

Celý obsah perorálnych produktov je zložený po ultrafiltrácii z tak malých molekúl, že sú cca 10 násobne menšie ako mikróby a vírusy a cca 100 násobne menšie ako plesne, ktoré neprejdú cez filtre. Balenie naviac prebieha v laboratóriu v laminárnych boxoch v sterilnom prostredí. Naše produkty sú preto absolútne čisté a vďaka zvoleným technológiam nepotrebujú konzervanty.

 
 
 
 
KONTAKTUJTE NÁS
 
 

Cell Core Laboratory s. r. o.

sídlo: Kukuričná 13, 831 03 Bratislava

IČO: 48 315 800
DIČ: SK2120152166

KONTAKTNÁ OSOBA

Milan Čižmár
mobile: +421 911 038 082
e-mail: cizmar@reconvel.com

 

 CAPTCHA ImageRefresh Image

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia